Podpora strategického rozvoje Základní školy Jindřichův Hradec II

Název projektu Podpora strategického rozvoje Základní školy Jindřichův Hradec II
Zadavatel výzkumu Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160, 377 01 Jindřichův Hradec
Poskytnutá dotace 20 000 Kč vč. DPH
Datum zahájení projektu 1. 1. 2024
Datum ukončení projektu 31. 5. 2024
Hlavní nositel Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze
Řešitel / kontaktní osoba Mgr. Ing. Martin Luštický, Ph.D.

Popis projektu

Projekt je zaměřen na analytickou a metodickou podporu rozvoje Základní školy Jindřichův Hradec II. Konceptuální rámec pro zpracování poskytuje metoda Balanced Scorecard, která je modifikována a zjednodušena, aby byla funkční v podmínkách základní školy a také pro účely strategického plánování. Použití metody se opírá o hodnocení vnitřního prostředí školy v předem definovaných oblastech z pohledu zaměstnanců školy.

Hlavní cíle projektu

Projekt má za cíl shromáždit podklady a definovat východiska pro aktualizaci Strategického plánu rozvoje Základní školy Jindřichův Hradec II, a to na bázi metody Balanced Scorecard.

Projektový tým FM VŠE

• Mgr. Ing. Martin Luštický, Ph.D.
  • Ing. Dagmar Plucarová

Podpora strategického rozvoje Základní školy Jindřichův Hradec II